Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach Kod do Przyszłości, na których poznają Państwo metody i narzędzia służące do nauki programowania dla dzieci. Doświadczeni trenerzy przedstawią na zajęciach zarówno specjalną wersję klocków Lego – LegoWeDo 2.0, jak również darmowe aplikacje do nauki programowania dostępne w Internecie, takie jak ScratchJR i Scratch. Szkolenia są całkowicie bezpłatne. Zajęcia adresowane są do pracowników publicznych placówek doskonalenia nauczycieli, bibliotek publicznych oraz publicznych domów kultury z następujących gmin:

Warsztaty będą trwały jeden dzień i odbędą się w wybrany weekend. Dokładny termin oraz miejsce zostaną ustalone po zebraniu grupy. Minimalna liczba uczestników to 10 osób z danej gminy. Po ukończeniu szkolenia kursanci otrzymają certyfikat, materiały dydaktyczne oraz dostęp do platformy e-learningowej.

Zwracamy się również z prośbą do gmin o rozpowszechnienie informacji nt. szkoleń.

Szczegółowe informacje nt. projektu znajdują się na stronie ww.KodDoPrzyszlosci.pl oraz na Facebooku https://www.facebook.com/koddoprzyszlosci.

W celu zgłoszenia uczestnictwa lub omówienia szczegółów prosimy o wypełnienie deklaracji udziału  i odesłanie na adres Fundacji:

Katarzyna Kamińska

Koordynator projektu Kod do Przyszłości

kontakt@free.org.pl

tel. 509 803 599

Czekamy na Państwa zgłoszenia do 15 marca 2019 r. Uczestnicy mogą się zapisywać indywidualnie lub za pośrednictwem swojej instytucji.

 

foto: Flickr/ Brad Flickinger

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

sześć + 14 =

Menu